Engelsiz Gönüllü Programı

ENGELSİZ MSKÜ GÖNÜLLÜLERİ
Engelsiz MSKÜ Gönüllülerini pek çok değişik deneyim bekliyor. Engeli Olan bireyler için savunucu olmaya hazır mısınız? Eğitimler alıp engeli olan bireyler için gerçekleştirilen projelere katılabilecek, engeli olan bireyler ile farkındalık yaratma etkinliklerine dahil olabileceksiniz. Bunun için ENGELSİZ MSKÜ GÖNÜLLÜ PROGRAMI’na kayıt olabilirsiniz.

ENGELSİZ MSKÜ GÖNÜLLÜ PROGRAMI

Engelsiz MSKÜ Gönüllü Programı, gönüllülerin kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmak için oluşturulmuş bir programdır.
Bu program kapsamında engeli olan bireyler ile çalışma konusunda Türkiye’nin önde gelen uzmanları tarafından verilecek olan aylık eğitimlere katılabilecek, aylık olarak gerçekleştirilecek psikolog gözetimli sosyal destek grubundan faydalanabilecek bahar ayında gerçekleştirilecek olan “Engeli olan Bireyler ile Çalışma” da iyi örnekleri görebilmek için 1 adet çalıştay/kongreye ücretsiz gidiş imkanı bulacaksınız.
Program sonunda Engelsiz MSKÜ GÖNÜLLÜ Programı Katılım Belgesi alacaksınız. Engelsiz MSKÜ gönüllü programı ile Türkiye’nin önde gelen uzmanları ile tanışarak networkünüzü geliştirme, sizin gibi duyarlı insanlarla bir arada olabilme, engeli olan bireyler ile birlikte çalışma için bilgi ve becerilerinizi arttırma imkanı bulabilirsiniz.

Kimler Katılabilir ?
Programa MSKÜ öğrencileri ve son 3 yılda mezun olmuş mezunlar katılabilir.

Program Koşulları Nelerdir?
Engelsiz MSKÜ Gönüllüsü olabilmek için her ay en az 10 saat önüllü etkinliklerde görev almanız beklenmektedir.
MSKÜ
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ